Klasy trzecie zostały zaproszone do Klubu Seniora na bardzo ciekawą wystawę pt ,, Szkatułka pełna wspomnień”Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli zgromadzone przez seniorów przeróżne, stare przedmioty. Każdy miał możliwość spróbować napisać krótki tekst na walizkowej maszynie do pisania. Niektórzy maszynką do mielenia mięsa mielili czerstwą bułkę na bułkę tartą a inni próbowali pokroić chleb ręczną krajalnicą. Z zaciekawieniem patrzyli na działanie lampy naftowej. Na chwilę wszyscy przenieśli się w czasie…Było fantastycznie!

















