Klasy trzecie zaprosiły Swoje Rodziny na spotkanie pt.,,Grunt to Rodzinka!”

Klasy trzecie zaprosiły Swoje Rodziny na spotkanie pt.,,Grunt to Rodzinka!”

Były wzruszające wiersze i radosne piosenki. Po występie w klasach był słodki poczęstunek. Dzieci przygotowały pyszną salkę owocową a w imieniu Rodziców, Pani Sylwia upiekła wyśmienity tort. To były bardzo miłe, wspólne chwile!!!

Przejdź do treści