Były wzruszające wiersze i radosne piosenki. Po występie w klasach był słodki poczęstunek. Dzieci przygotowały pyszną salkę owocową a w imieniu Rodziców, Pani Sylwia upiekła wyśmienity tort. To były bardzo miłe, wspólne chwile!!!






Były wzruszające wiersze i radosne piosenki. Po występie w klasach był słodki poczęstunek. Dzieci przygotowały pyszną salkę owocową a w imieniu Rodziców, Pani Sylwia upiekła wyśmienity tort. To były bardzo miłe, wspólne chwile!!!




