Bal Ósmoklasistów !!!

Bal Ósmoklasistów !!!

W dniu 17 czerwca 2026 odbył się Bal Ósmoklasisty. W bardzo stylowo przygotowanej przez rodziców sali uczniowie najpierw odtańczyli tradycyjny polski taniec narodowy czyli poloneza oraz wymagającą kondycji Belgijkę. Rodzice zadbali również o różne przekąski, słone i słodkie. Dużą atrakcją cieszyła się fotobudka.
Kreacje były bajeczne, a młodzież bawiła się bardzo dobrze.

Przejdź do treści